zaloguj się zarejestruj się
Strona główna>Aktualności

Aktualności

7 listopada 2018
Cyfrowy tablet dla dzieci z wyświetlaczem LCD 8,5'' przeznaczony do nauki pisania, rysunków, notatek, przypomnień bez marnowania papieru. Panel urządzenia jest czuły na siłę nacisku rysika, co pozwala rysować linie o różnej grubości. Błyskawiczne czyszczenie odbywa się za pomocą jednego wciśnięcia przycisku na górze tabletu. Zapraszamy do zakupów.
6 września 2018
Praktyczna suszarka do grzybów o mocy 350W. Wydajna i trwała spirala grzejna doprowadzająca powietrze bezpośrednio na każde "piętro" skraca czas suszenia. Powietrze ogrzane do pożądanej temperatury przepływa równomiernym strumieniem przez wszystkie warstwy produktów ułożonych na sitach. Suszone w tych warunkach owoce i grzyby nie tracą witamin i zachowują wartości odżywcze przez cały rok. Zapraszamy do zakupów.
30 sierpnia 2018
Nowoczesne cyfrowe telewizory Mistral z Media Center pozwalającym na obsługę multimediów (muzycznych, filmowych, zdjęć) z dużych dysków twardych. Świetnie sprawdzą się też w zaciszu domowym, w sypialni lub jako telewizory kuchenne. Dołączone oryginalne zasilacze 12V/24V pozwalają na użytkowanie telewizorów w samochodzie, tirze, kamperze.
26 lipca 2018
Marka Blaupunkt, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nowoczesnych mężczyzn, zaprojektowała innowacyjny Trymer BlueRazor MST601. Urządzenie idealne dla Panów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań i ceniących sobie oszczędność czasu. Zapraszamy do zakupów.
24 lipca 2018
Suszenie to jeden z najbardziej tradycyjnych i zdrowych sposobów zabezpieczania żywności przed zepsuciem. Wysuszone produkty przechowują przydatność do spożycia nawet przez lata. Dodatkowo zostaje w nich bardzo dużo witamin i minerałów. Dzięki temu możesz z nich korzystać w zimie, kiedy tęsknisz do produktów zebranych latem i jesienią. Zapraszamy do zakupów.
Sortuj: Nazwa| Cena
Wyświetlaj po:
Płatności obsługuje:
Certyfikaty: