zaloguj się zarejestruj się
Strona główna>Aktualności

Aktualności

6 września 2018
Praktyczna suszarka do grzybów o mocy 350W. Wydajna i trwała spirala grzejna doprowadzająca powietrze bezpośrednio na każde "piętro" skraca czas suszenia. Powietrze ogrzane do pożądanej temperatury przepływa równomiernym strumieniem przez wszystkie warstwy produktów ułożonych na sitach. Suszone w tych warunkach owoce i grzyby nie tracą witamin i zachowują wartości odżywcze przez cały rok. Zapraszamy do zakupów.
30 sierpnia 2018
Nowoczesne cyfrowe telewizory Mistral z Media Center pozwalającym na obsługę multimediów (muzycznych, filmowych, zdjęć) z dużych dysków twardych. Świetnie sprawdzą się też w zaciszu domowym, w sypialni lub jako telewizory kuchenne. Dołączone oryginalne zasilacze 12V/24V pozwalają na użytkowanie telewizorów w samochodzie, tirze, kamperze.
26 lipca 2018
Marka Blaupunkt, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nowoczesnych mężczyzn, zaprojektowała innowacyjny Trymer BlueRazor MST601. Urządzenie idealne dla Panów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań i ceniących sobie oszczędność czasu. Zapraszamy do zakupów.
24 lipca 2018
Suszenie to jeden z najbardziej tradycyjnych i zdrowych sposobów zabezpieczania żywności przed zepsuciem. Wysuszone produkty przechowują przydatność do spożycia nawet przez lata. Dodatkowo zostaje w nich bardzo dużo witamin i minerałów. Dzięki temu możesz z nich korzystać w zimie, kiedy tęsknisz do produktów zebranych latem i jesienią. Zapraszamy do zakupów.
17 lipca 2018
Rowery elektryczne to doskonały sposób na przemieszczanie się do pracy, szkoły czy też na zakupy. Przy jego wykorzystaniu bez nadmiernego wysiłku będziesz w stanie pokonywać wzniesienia lub strome podjazdy! Zapraszamy do zakupów!
Sortuj: Nazwa| Cena
Wyświetlaj po:
Płatności obsługuje:
Certyfikaty: