zaloguj się zarejestruj się
Strona główna>Aktualności

Aktualności

20 lutego 2019
Stacja pogody z termometrem, barometrem i zasilaczem 230V. Posiada duży wyświetlacz z czytelnymi symbolami dla każdego czujnika oraz zegar z kalendarzem sterowane radiowo (RCC). Stacja pokazuje jednocześnie wartości temperatur i wilgotności wewnątrz pomieszczenia oraz z trzech czujników bezprzewodowych, dzięki czemu możemy na bieżąco monitorować temperaturę w kilku miejscach. Zapraszamy do zakupów.
7 listopada 2018
Cyfrowy tablet dla dzieci z wyświetlaczem LCD 8,5'' przeznaczony do nauki pisania, rysunków, notatek, przypomnień bez marnowania papieru. Panel urządzenia jest czuły na siłę nacisku rysika, co pozwala rysować linie o różnej grubości. Błyskawiczne czyszczenie odbywa się za pomocą jednego wciśnięcia przycisku na górze tabletu. Zapraszamy do zakupów.
6 września 2018
Praktyczna suszarka do grzybów o mocy 350W. Wydajna i trwała spirala grzejna doprowadzająca powietrze bezpośrednio na każde "piętro" skraca czas suszenia. Powietrze ogrzane do pożądanej temperatury przepływa równomiernym strumieniem przez wszystkie warstwy produktów ułożonych na sitach. Suszone w tych warunkach owoce i grzyby nie tracą witamin i zachowują wartości odżywcze przez cały rok. Zapraszamy do zakupów.
30 sierpnia 2018
Nowoczesne cyfrowe telewizory Mistral z Media Center pozwalającym na obsługę multimediów (muzycznych, filmowych, zdjęć) z dużych dysków twardych. Świetnie sprawdzą się też w zaciszu domowym, w sypialni lub jako telewizory kuchenne. Dołączone oryginalne zasilacze 12V/24V pozwalają na użytkowanie telewizorów w samochodzie, tirze, kamperze.
26 lipca 2018
Marka Blaupunkt, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nowoczesnych mężczyzn, zaprojektowała innowacyjny Trymer BlueRazor MST601. Urządzenie idealne dla Panów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań i ceniących sobie oszczędność czasu. Zapraszamy do zakupów.
Sortuj: Nazwa| Cena
Wyświetlaj po:
Płatności obsługuje:
Certyfikaty: