zaloguj się zarejestruj się
Strona główna>Aktualności

Aktualności

21 lipca 2021
To, co przesądza o funkcjonalności lodówki ADLER AD 8077 i odróżnia ją od tradycyjnych turystycznych sprzętów to duża pojemność 40 L. Dodatkowo łatwo dostępny wyświetlacz LCD informuje nas o najważniejszych danych jak na przykład temperatura Zakres temperatury na wyświetlaczu +20°C do -20°C.
13 lipca 2021
Uprawiasz drobne owoce i męczą Cię ich zbiory? Lubisz jagody, ale nie cierpisz czasu spędzanego przy krzewach? Odkryj naszą maszynkę do zbierania drobnych owoców, która ułatwi i przyśpieszy zrywanie drobnych owoców z krzewów. Urządzenie idealnie sprawdzi się przy zbiorze m.in. borówek, porzeczek, aronii oraz jagód.
6 lipca 2021
Onyx Boox Nova 3 Color z 7,8-calowym ekranem za sprawą 4096 barw sprawi, że niesamowite historie Twoich ulubionych bohaterów będą jeszcze bardziej emocjonujące. Nowa jakość kolorowej lektury to także zasługa autorskiego algorytmu Onyx Boox. Matowy, przyjazny dla oczu ekran E Ink pozwoli Ci cieszyć się lekturą w kolorze podczas nauki, pracy oraz codziennej lektury.
1 lipca 2021
Wybór dla mężczyzn, którzy cenią jakość i wygodę. Golarka wyposażona w 3 ruchome głowice i system niezależnych ostrzy, które zapewniają maksymalną dokładność golenia twarzy i szyi. Gotowa do użycia w każdej chwili dzięki własnym bateriom. Wbudowany akumulator pozwalają używać jej nawet do 90 minut bez przerwy.
29 czerwca 2021
Uprawiasz drobne owoce i męczą Cię ich zbiory? Lubisz jagody, ale nie cierpisz czasu spędzanego przy krzewach? Odkryj naszą maszynkę do zbierania drobnych owoców, która ułatwi i przyśpieszy zrywanie drobnych owoców z krzewów.
Sortuj: Nazwa| Cena
Wyświetlaj po:
Płatności obsługuje:
Certyfikaty: