zaloguj się zarejestruj się
Strona główna>Aktualności

Aktualności

28 listopada 2019
Czujniki to najlepszy sposób na zabezpieczenie osób przebywających w pomieszczeniach szczególnie narażonych na emisję tego niebezpiecznego gazu. Czujniki Kidde posiadają sensory elektrochemiczne pozwalające na ciągłą pracę nawet przez 10 lat. Zapraszamy do zakupów.
27 listopada 2019
Szynkowar z garnkiem do parzenia w płaszczu wodnym pozwala na przygotowywanie pysznych wyrobów bez konieczności stosowania dodatkowego garnka. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia korzystanie z szynkowaru - to specjalne naczynie służy do przyrządzania soczystych mięs obiadowych oraz różnego typu wędlin i potraw wegetariańskich - zdrowych i pozbawionych dodatków chemicznych. Zapraszamy do zakupów.
14 listopada 2019
Oczyszczacz powietrza Camry CR7960 o mocy 45W filtruje powietrze z wydajnością 170m3/h, zatrzymując unoszące się w pomieszczeniu zanieczyszczenia, jak kurz, pyłki czy cząsteczki smogu. Powietrze podlega 3-stopniowej filtracji. Filtr wstępny zatrzymuje większe cząsteczki kurzu oraz sierść zwierząt. Drugi z filtrów - węglowy, pozwala zneutralizować niektóre szkodliwe substancje chemiczne. Trzeci filtr - HEPA, zatrzymuje mikrocząsteczki pyłów a także unoszące sie w powietrzu komórki bakterii, pleśni i dużą część wirusów. Dzięki Camry CR7960 w Twoim domu będzie mniej alergenów, zarazków i zanieczyszczeń. Oddychaj pełną piersią!
9 października 2019
Suszenie to jeden z najbardziej tradycyjnych i zdrowych sposobów zabezpieczania żywności przed zepsuciem. Wysuszone produkty przechowują przydatność do spożycia nawet przez lata. Dodatkowo zostaje w nich bardzo dużo witamin i minerałów. Dzięki temu możesz z nich korzystać w zimie, kiedy tęsknisz do produktów zebranych latem i jesienią. Zapraszamy do zakupów.
4 czerwca 2019
ONYX BOOX Note PRO to profesjonalne urządzenie do czytania książek elektronicznych z podświetlanym ekranem E Ink Mobius o przekątnej 10,3 z wyższą rozdzielczością (E Ink Mobius Carta). Czytnik posiada zupełnie nową technologię podświetlenia ekranu szczególnie przydatną podczas czytania w nocy oraz - w porównaniu z poprzednią wersją - znacznie rozbudowane pamięci: 4GB RAM i 64GB Flash. Zapraszamy do zakupów.
Sortuj: Nazwa| Cena
Wyświetlaj po:
Płatności obsługuje:
Certyfikaty: