zaloguj się zarejestruj się
Strona główna>Aktualności

Aktualności

4 kwietnia 2018
Nieważne gdzie jesteś i o jakiej porze zawsze będziesz w kontakcie z bliskimi. Wykorzystaj do tego przenośną ładowarkę solarną. Porzuć kable i gniazdka elektryczne potrzebne do naładowania Twoich urządzeń elektrycznych i w pełni wykorzystaj energię słoneczną. Ładowarka posiada wbudowany wewnętrzy akumulator, dzięki któremu możesz naładować swój sprzęt. Dzięki pojemności aż 5000 mAh istnieje możliwość kilkukrotnego naładowania swojego sprzętu. Zapraszamy do zakupów.
15 marca 2018
Czytnik E-ink Trzeciej Generacji, posiadający ekran typu Carta+ zapewnia doskonały obraz dzięki wysokiej rozdzielczości 1024x758pix (212PPI). Dzięki technologii Regal zmiana stron jest niebywale płynna, a funkcja TTS (czytania na głos) umożliwia słuchanie treści e-booków np. w trakcie jazdy samochodem. System Android pozwala na przeglądanie stron internetowych oraz instalowanie aplikacji ze Sklepu Play.
23 lutego 2018
Ogrzewacz Camry CR 7712 o mocy maksymalnej 700W, mimo niewielkich rozmiarów, potrafi skutecznie nagrzać pomieszczenie o powierzchni nawet 23 m2. Dzięki kompaktowej wielkości oraz brakowi zewnętrznych kabli łatwo go przechowywać (np. w szufladzie), oraz zabrać ze sobą w podróż. Niezastąpiony w przypadku awarii ogrzewania lub konieczności dogrzania zbyt chłodnego pokoju. Zapraszamy do zakupów.
19 lutego 2018
Amerykańska firma Wahl jest jednym z największych producentów urządzeń do strzyżenia włosów na świecie. Od samego początku urządzenia produkowane przez firmę WAHL podbijały rynek zastosowaniem najnowszych technologii, precyzją oraz najwyższą jakością. Wahl oferuje najlepsze możliwe rozwiązania zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Zapraszamy do zakupów.
1 grudnia 2017
Nowoczesna elektryczna deskorolka CR 1034 to rewolucja w poruszaniu się po mieście. Innowacyjna technologia już zdobyła serca użytkowników na całym świecie, teraz niech zdobędzie i Twoje!
Sortuj: Nazwa| Cena
Wyświetlaj po:
Płatności obsługuje:
Certyfikaty: